KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13037079

nr 1303 7079

Björn Erling Evensen

(f. 1924), Sverige

Akvarell, Signerad, oramad. Motivet: 22x27,5cm

Kondition: skadad

Björn Erling Evensen, svensk bildkonstnär född 1924.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:15:20

26/1 21:23:11 1      Vinnande bud
27/1 17:14:03 1      justering av budtak

Björn Erling Evensen

Läs mer om Björn Erling Evensen